Eesti võitis jalgpalli sõpruskohtumises Venemaad 2:1
Kuumad uudised | 27 Mar 2002  | EWR
  FB   Tweet   Trüki    Comment   E-post
TALLINN, 27. märts, ETA - Eesti jalgpallikoondis võitis täna õhtul Tallinna Lilleküla staadionil jalgpalli sõpruskohtumises Venemaad tulemusega 2:1, mõlemad väravad lõi Eesti kasuks Andres Oper.

Kohtumise avavärava lõi eestlaste kasuks mängu 11. minutil Andres Oper. Seitse minutit hiljem viigistas Moskva Spartaki ründaja Vladimir Bests^astnõhh 1:1, selle tulemusega lõppes ka esimene poolaeg. 87. minutil lõi teisel poolajal Andres Oper Eesti koondise kasuks 2:1.

Teise poolaja alguses tegi Venemaa koondis seitse vahetust. Eestlased teise poolaja algul mängijaid ei vahetanud, kuid tegid seda 66. minutil, mil Indrek Zelinski asemel tuli platsile Kristen Viikmäe. Sergei Terehhov vahetas 78. minutil välja Urmas Rooba. Kert Haavistut asendas 81. minutil Aleksandr Saharov.

Staadionile rakette lasknud vene fännide rahustamiseks pidi märulipolitsei kasutusele võtma kumminuiad. Politsei viis staadionilt ära kümmekond vene fänni.

Päeval aset leidnud jalgpallifännide marssimine läbi Tallinna tänavate kujunes üldjoontes rahulikult. Eesti ja Venemaa poolehoidjad kõndisid erinevatel teepooltel.

Järgmise sõpruskohtumise peab Eesti jalgpallikoondis 9. mail Tallinnas Makedooniaga. 18. mail on eestlaste vastaseks Varssavis Poolaga.